News

Niezależnie od tego, czy się uczysz, dajesz się wiązać, a może jesteś zwykłym widzem, często tylko gołym okiem powinieneś móc ocenić, czy to, co obserwujesz, jest dobrej jakości technicznej. Ale pewnie nie potrafisz tego zrobić, może nie wiesz na co zwracać uwagę. Nie tylko ty. Większość osób nie potrafi nawet wymiernie ocenić własnego poziomu zaawansowania. 

Continue Reading...

You need experience to be a good teacher. I’m not saying that it takes decades to get that experience but it does take some time and application. People often argue this need… actually people without experience often argue this need. They usually stop arguing it after acquiring experience. Especially when that experience is acquired the hard way.

Continue Reading...

Shibari Dojo Warszawa przygotowało specjalnie dla was forum na temat shibari! Ogłoszenia, wydarzenia, spotkania, miejsce w którym można się poznać, to wszystko znajdziecie na naszym forum. Jeśli szukasz partnera do wiązania, lub chcesz się coś więcej dowiedzieć na temat kinbaku, to jest...

Continue Reading...

Wybierasz się pierwszy raz na spotkanie z osobą, która będzie Cię wiązać. Nie znasz jej jeszcze, nie znasz poziomu jej wiedzy, nie wiesz, czy wiąże bezpiecznie, a jeśli już, to w jakim stylu. Nie masz kogo zapytać o podstawowe sprawy, a nawet jeśli masz, nie wiesz na początku, o co pytać. Mając tę wiedzę łatwiej będzie Ci rozpoznać, czy ktoś wie, co robi i czy warto narażać się na nieprzyjemności związane z brakiem edukacji riggera.

Continue Reading...

Od 15 listopada będziemy mieli przyjemność zaoferowania wam lin najwyższej jakości, których sami używamy. Liny jutowe stworzone w Japonii są używane przez najlepszych riggerów na całym świecie! Jest to wyjątkowa okazja, zarówno dla naszych studentów jak i osób, dla których najwyższa jakość ma znaczenie! Uwaga, na stanie będzie dostępne 700m liny, zatem ilość jest ograniczona!

Continue Reading...